350 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ. MADEPAZAR MARKALI ÜRÜNLER ARAS KARGO VE YURT İÇİ KARGO SEÇİLMELİDİR. 350 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ. MADEPAZAR MARKALI ÜRÜNLER ARAS KARGO VE YURT İÇİ KARGO SEÇİLMELİDİR. 350 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ. MADEPAZAR MARKALI ÜRÜNLER ARAS KARGO VE YURT İÇİ KARGO SEÇİLMELİDİR. 350 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ. MADEPAZAR MARKALI ÜRÜNLER ARAS KARGO VE YURT İÇİ KARGO SEÇİLMELİDİR.

Mamajoo 3 İşlevli Buhar Sterilizatörü & Biberon Isıtıcı

  • Ürün Kodu: fb2_35251-000047
  • Barkod: 8697767124517
  • Marka: Mamajoo
  • Kategori: Beslenme Gereçleri
  • 2.226,11 TL
  • 371,02 TL 'den başlayan taksitlerle
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Mamajoo 3-İn-1 Buhar Sterilizatörü & Biberon Isıtıcı Özellikleri;


Kullanım Yaşı: 0+ Yaş
Ürün Avantajları ve Özellikleri:

Farklı ihtiyaçlara tek ürünle pratik bir çözüm sunarken, ergonomik, ayrılabilir tasarımı ve kompakt gövdesiyle hem evde hem de yolculuklarda kullanım ve taşıma kolaylığı sağlar.
Sterilizasyon, gıda ısıtma ve süt ısıtma gibi 3 farklı işlevi bulunan mamajoo 3 İşlevli Buhar Sterilizatörü & Biberon Isıtıcı ile bebeğinizin biberon ve emziklerini hızlı bir şekilde steril edebileceğiniz gibi sütünü veya gıdalarını da ısıtabilirsiniz.
Bebeğinizin sevdiği gıdaların ısısını süt veya mama oluşuna göre uygun ısıda hazırlamanıza yardımcı olur.
Dokunmatik kontrol paneli teknolojisine sahiptir, işlem ve işaretler LCD ekran ile kolayca izlenir.
Dijital ekranının kullanımı çok kolaydır, çünkü mama veya süt ısıtma işlemleri sırasında ürünün iç ısıları ekranda görünür ve işlem bittiğinde otomatik olarak sabitlenir.
Akıllı Sabit Sıcaklık:
Ürün her zaman kullanıma hazır sıcak su sağlamak için içindeki suyun sıcaklığını 24 saat boyunca sabit tutma özelliğine sahiptir.
Kademesiz Termostat:
Süt, su ve ek gıdaları değişik mevsim sıcaklık koşullarına göre 37-75 °C arasında ayarlayarak ısıtır.
Hassas Isı Kontrolü:
Sadece Isıtma işlevinde istediğiniz ısıyı ayarlamak için veya tuşlarına dokunabilirsiniz.
Isıtma sıcaklık kontrol ayar hassasiyeti, özelikle anne sütünün yavaşça ısıtılarak besin kaybı olmaması için ±1°C olarak tasarlanmıştır.
Buhar Sterilizatörü İşlevi:
Ürünün ısıtıcı tabanına 100 ml su koyup steril etmek istediğiniz ürünleri aşağı baş aşağı şekilde ürün sepetine yerleştirin ve kapağı kapatın.
Açma/kapama düğmesine bastıktan sonra ışıklı dokunmatik ekrandan Sterilizasyon işlevini seçtiğinizde işlem başlayacaktır.
Buharlı sterilizatör konumu 100℃’ye geldiğinde 9-12 dakika arasında sterilizasyon işlemi biter ve uyku moduna geçer.
Sabit yüksek ısıda buhar sterilizasyonu ile bakterilerin hızla ve tamamen ortadan kaldırılmasını sağlar.
4 dar ağızlı biberon veya 3 geniş ağızlı biberon kapasitesine sahiptir ve ayrıca beslenme / emzirme aksesuarları da steril edilebilir.
Hızlı Isıtıcı İşlevi:

Ürünün Isıtıcı tabanına ısıtacağınız miktar kadar su koyup, biberon veya mama kabını ürün sepetine yerleştirin ve kapağı kapatın.
Açma/Kapama düğmesine bastıktan sonra ışıklı dokunmatik ekrandan Hızlı Isıtma işlevini seçtiğinizde işlem başlayacaktır.
Konulan suyun sıcaklığına bağlı olarak yaklaşık 6 dakikada 40°C’ye ulaşır ve 3 kez sinyal vererek otomatik olarak sürekli ısı koruma moduna geçer.
Hızlı Isıtma işlemi sırasında ısı ayarı yapılmaz. Isıtılan su veya gıdanın istenilen ısıya gelmesi için birkaç dakika beklemek gerekir.
Isı koruma modunda, içindeki suyun sıcaklığı 40°C altına 1°C düştüğünde, cihaz otomatik olarak ısıtmaya başlayıp durarak sürekli ısı koruma sağlar.
Isıtıcı İşlevi:

Ürünün Isıtıcı tabanına ısıtacağınız miktar kadar su koyup, biberon veya mama kabını ürün sepetine yerleştirin ve kapağı kapatın.
Açma/Kapama düğmesine bastıktan sonra ışıklı dokunmatik ekrandan Isıtma işlevini seçtiğinizde işlem başlayacaktır.
Isıtma işlemi sırasında ısıyı yükseltmek için (+) veya azaltmak için (-) tuşlarına basarak istediğiniz ısıya ayarlayabilirsiniz.
Isı ayar aralığı 37-75 ° C arasıdır.
Süt ısıtma işleminde cihazın iç ısısı, konulan suyun sıcaklığına da bağlı olarak yaklaşık 5-10 dk arasında 40 ℃'ye ulaştığında ısıtıcı alarm verir ve otomatik olarak ısıyı 40℃'de sabit tutar. Isı koruma modunda, içindeki suyun sıcaklığı ortam sıcaklığına göre 40°C altına 1°C düştüğünde, cihaz otomatik olarak ısıtmaya başlayıp durarak sürekli ısı koruma sağlar.Gıda ısıtma işleminde cihazın iç ısısı 70 ℃'ye ulaştığında ısıtıcı alarm verir ve otomatik olarak ısıyı 70℃'de sabit tutar.
Temizlik:
Kontrol panel, ana gövde ve elekrikli parçalar sadece kuru bir bezle temizlenir, asla suya sokulmamalıdır.
Ürünü temizlemek için parlatıcı, aşındırıcı veya antibakteriyel malzemeler kullanmayınız.
Kullanım nedeniyle bir süre sonra oluşan kireçlenmeyi temizlemek için, 10 gr (1 çay kaşığı) mamajoo Kireç Temizleyici’yi 90 ml su doldurulan cihaza dökünüz.
Cihazın kapağını kapatmadan sterilizasyon düğmesine basarak 2-3 dakika çalıştırınız.
Cihazı kapattıktan sonra temizlenen tabandaki suyu fan bölümüne kaçırmadan dökünüz ve kurulayınız.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?