1500 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ. 1500 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ. 1500 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ. 1500 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ.

Hakkımızda

2020 Yılından beri kurulmaya çalışan, Uygunhesapci 2022 yılında başarı hedeflerini gözeterek vizyonları ve misyonları doğrultusunda, hareket edip ileriye dönük uygun bütçe uygun hesap strateji ile müşterilerine en uygun hizmeti vermeyi kendisine görev edinmiş. Bu doğrultuda yapılan çalışmalarda 26-09-2022 tarihin'de resmi olarak kurulmuştur.

Uygun fiyattan müşterilere nasil daha iyi hizmet sunarim fikri ile yola cikip bu sektörde bu anlayışta olan her kişi ile temas edip gerek ürün gerek bu ürünü musteri memluniyeti en ust duzeyde ulastirmayi amaclayarak ülkemizdeki fiyat kalite politikasıni uygun fiyat saglam kaliteye odakladim bu dogrultuda  uygunhesapci.com u kurdum.

daha sonrasında aynı şirkette çalıştığım arkadaşımla bu yolda beraber yürümeye karar verdik ve tüm doğrultul da değerli müşterilerimizin trendlere uygun ve kullanışlı ürünlere avantajlı fiyatlarla ulaşması için zevkle çalışmalarını sürdürüyoruz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...